Jak používat Google Lens na vašem iPhonu?

Google Lens je pokroková technologie od společnosti Google na rozpoznávání a analyzování objektů z obrázku pomocí strojového učení. Je navržena tak, aby vám podle objektu zobrazovala relativní výsledky ve vyhledávání. I přes to, jak moc je tato technologie užitečná, tak mnoho uživatelů iPhonu neví, kde můžou Google Lens najít.

Získat neomezený přístup k Google Lens na iPhone je ve skutečnosti snadnější, než si vůbec myslíte. V internetovém obchodě s aplikacemi App Store si jednoduše stáhněte nejnovější verzi aplikace Google. Poté stačí počkat až se vám aplikace nainstaluje a následně ji otevřít. V panelu pro vyhledávání se na pravé straně objevý značka mikrofonu a fotoaparátu. Po kliknutí na fotoaparát se vám okamžitě ukáže rozhraní pro Google Lens. Poté si už můžete pouze užívat focením různých objektů.

Dle mé osobní zkušenosti je Google Lens výborná a užitečná technologie, která se Googlu jednoznačně povedla. Pokud potřebujete vědět, co je to za značku produktu, druh zvířete nebo pokud chcete prostě najít něco podle obyčejného obrázku, pak je tato technologie přímo pro vás.

Source of preview image: https://mobilizujeme.cz/

Source of the image: https://otechnice.cz/

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..