4 aplikace na iPhone, o kterých jste nejspíš neslyšeli

Jak jistě víte, na App Store se nachází miliony úžasných aplikací, které si můžete stáhnout, a proto je jasný, že neznáte všechny. Jaké jsou tedy některé méně známé aplikace, které by se vám mohly hodit?

TextGrabber scan and translate

Pokud často překládáte text, nebo potřebujete dostat text z papíru do vašeho telefonu, pak je tady tato aplikace. Stačí jednoduše namířit kamerou telefonu na váš text a aplikace vám ho převede do digitální formy, kterou můžete editovat. Následně můžete text přeložit do více jak 100 jazyků.

Oak – Meditation & Breathing

Jestli jste často ve stresu a nevíte co s tím, pak byste měli vyzkoušet tuto aplikaci. Aplikace Oak vám pomůže zbavit se stresu pomocí meditace a dechového cvičení. Máte na výběr hned několik způsobů meditace, zahrnující uklidňující zvuky a kroky, které se pokusí vás uklidnit a zbavit stresu. 

Bear

Aplikace Bear vám umožní rychle a bez problému zapisovat vaše zápisky, poznámky a seznamy. Zápisky můžete sdílet nebo exportovat do formátů PDF, HTML, DOCX, JPG a mnohem dalších. Dokonce můžete svoje zápisky zakódovat, aby se do nich nikdo nedostal.

Trello

Pokud chcete mít váš projekt pod kontrolou, pak je tady pro vás Trello. Tato aplikace má i svoji počítačovou podobu a slouží k zapisování vašich úkolů, aby jste na nic nezapomněli. Vaše úkoly můžete sdílet s přáteli, proto je vhodná i pro týmy. K tomu všemu dokážete upravovat vaše úkoly odkudkoliv.

Source of the preview image: https//www.komando.com/

Source of all other images: https://apps.apple.com/

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..